top of page

Equip humà de l'Institut Escola l'Agulla 

Equip directiu

  • Directora: Núria Sagués 

  • Cap d'estudis d'Infantil i Primària: Arcadi Cornadó

  • Cap d'estudis de Secundària: Eva Sifre

  • Coordinadora pedagògica: Rosa Escoda

  • Secretària: Ana Bustos
     

Coordinadors/es 

  • Coordinadora de Cicle Infantil: Pili Andreo

  • Coordinadora de Cicle Inicial: Marta Vilà

  • Coordinadora de Cicle Mitjà: Anna Garcia

  • Coordinador de Cicle Superior: Abel de la Varga

  • Coordinador de Cicle Secundari: Salva Sancho

Tutors/es

Cicle Infantil

  • Inf 3 A: Pili Andreo

  • Inf 3 B: Montse Cerezo

  • Inf 4: Esther Martínez (Eva Azabal)

Cicle Inicial

  • Inf 5: Marian Saiz

  • 1r EP A: Laura Martí

  • 1r EP B: Núria Cadenas

  • 2n EP A: Marta Vilà

  • 2n EP B: Anabel Fernández (Oriol Mestre)

 

Cicle Mitjà

  • 3r EP A: Òscar Musté

  • 3r EP B: Saida Santana

  • 4t EP A: Begoña López

  • 4t EP B: Pau Blanch

  • 5è EP A: Jordi Descarrega

  • 5è EP B: Johanna Navas

Cicle Superior

  • 6è EP A: Maria Paula

  • 6è EP B: Agustín Trujillo

  • 1r ESO: Omar Moreno (Dibuix) Belen Garcia (SIEI)

  • 2n ESO A: Rosanna Ardevol (FiQ)

  • 2n ESO B: Carme Ballester (GiH)

Cicle Secundari

  • 3r ESO A: Patricia Pastrana (Castellà) 

  • 3r ESO B: Alba Álvarez (GiH)

  • 4t ESO A: Maria Martínez (Orientació)

  • 4t ESO B: Guiomar Redecillas (Anglès)

Docents

  • Ed. Infantil: Pili Andreo / Montse Cerezo  / Esther Martínez / Marian Saiz / Ana Bustos 

  • Ed. Primària: Laura Martí / Núria Cadenas / Marta Vilà / Òscar Musté / Begoña López / Jordi Descarrega / Agustín Trujillo / Johanna Navas / Maria Paula / Núria Sagués

  • Ed. Musical: Núria Borrut / Pau Blanch / Eva Sifre

  • Ed. Física: Saida Santana / Anabel Fernández / Arcadi Cornadó / Abel de la Varga

  • Ed. anglesa: Ana Guzman / Marta Masip / Natxo Moralejo / Aina Giraldes / Almudena Martos/  Guiomar Redecillas 

  • Ed. Especial: Anna Garcia (Gisela Forns)

  • Llengua Catalana: Rosa Escoda / Júlia Borràs / Elvira Oliver 

  • Llengua Castellana: Patricia Pastrana / Clara Escandell (Laia Carrión)

  • Física i Química: Rosanna Ardevol / Soledad Ruiz (Yassine Achebak)

  • Geografia i Història: Carme Ballester / Alba Álvarez

  • Biologia i geologia: Salva Sancho

  • Matemàtiques: Èlia Espuña / Jordi Vidal / Celia Gracia

  • Dibuix: Omar Moreno 

  • Tecnologia: Roser Virgili / Núria Pagès

  • Religió: Olga Martín / Anabel Gómez

  • SIEI: Mirian Hernando / Belen Garcia / Ramón Asenjo

  • Orientació educativa: Maria Martínez / Blanca Cortijo

  • Aula d'acollida: Raquel González

  • EAP: María Teresa Bofarull

  • EAP-TS: Maite Santamaria

  • CREDA: Mamen López

  • Tècnica Educació Especial: Neus Candel

  • MALL (Mestra d'Audició i Llenguatge) i vetlladores

Administrativa

Nati Estrada


Consergeria 

Ramon Baena i Lídia Suñé

bottom of page